מסתמן: אבי אמסלם יסיר מועמדות לראשות העיר ויודיע על חבירה ללסרי  לאחר שברק סרי הודיע על פרישה ועל חבירתו לכצנלסון, ל'אשדודס' נודע כי יו"ר ש"ס אבי אמסלם צפוי להודיע על פרישה וחבירה ללסרי. בעיר מעריכים שהצעד הצפוי של אמסלם הוא שגרם לסרי לפרוש. כל הפרטים
 
 

צילום: דף הפייסבוק של אבי אמסלם

הדרמה הגדולה עדיין לפנינו? לאחר שברק סרי הודיע היום במפתיע על פרישתו מהמירוץ לראשות העיר ועל חבירתו לכצנלסון, מסתבר כי ככל הנראה הדרמה העיקרית עוד לפנינו.

ל'אשדודס' נודע כי בימים הקרובים צפוי יו"ר ש"ס, אבי אמסלם, להודיע אף הוא על פרישתו מהמירוץ.

אך לא מדובר רק בפרישה. לפי המידע המבוסס שבידינו – שאגב, אומת מול מספר גורמים יודעי דבר בזירה המוניציפאלית – לא די שאמסלם פורש, אלא שש"ס תודיע על תמיכה בלסרי. זאת, אחרי קרב קשה ומר אותו ניהלה נגדו המפלגה בחודשים האחרונים.

יתירה מזו, צעדו הצפוי של אמסלם, כך נודע לנו, הוא שגרם לברק סרי, ולאלו שעומדים מאחוריו, לקבל את ההחלטה על הפרישה שכן הם הבינו כי הסיכוי הקלוש האחרון לקבל את תמיכת ש"ס אבד. במצב זה, לא נותר להם אלא לבצע את הצעד האחרון האפשרי שימנע מהם תבוסה צורבת עוד יותר.

הסיבה לכל ההתפתחויות הללו, נעוצה בכלל במתרחש בעיר אחרת, קטנה בהרבה מאשדוד: מדובר בעיר אלעד שבה ממקד יו"ר ש"ס, הרב דרעי, את כל האנרגיות.

באלעד ניטש קרב איתנים בין מועמדו של דרעי, יהודה בוטבול, לבין ראש העיר המכהן ישראל פרוש ודרעי נחוש בדעתו לעשות הכל בכדי להשיג את השליטה על העיר.

לשם כך יזם דרעי את ברית ש"ס-גור-ויזניץ במסגרתה ויתר דרעי על האפשרות לקבל את ראשות עיריית בני ברק, ואילו ראש העיר בני יברק יהיה נציג גור, חנוך זייברט.

בתמורה סיפקה חסידות גור את ההסכם של חסידי ויזניץ שהודיעו על תמיכה בבוטבול לראשות עיריית אלעד. במסגרת אותו הסכם התחייב דרעי לספק את תמיכת ש"ס בלסרי, זאת לדרישת אגודת ישראל.

המשמעות, בשורה התחתונה, היא שהמשחק בעצם הסתיים. הבחירות, למעשה, כבר הוכרעו, ומי שסלל את דרכו הערב לקומה החמישית, הוא ראש העיר המכהן, ד"ר יחיאל לסרי, שעומד לזכות בקדנציה רביעית. וגם הפעם, כמו בפעמים הקודמות, בזכות התמיכה החרדית האיתנה.

מזל טוב, ד"ר לסרי!

 

 

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('2a9ffd98-dfda-48c6-8ea3-91a37169699f','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה