80 אלף: סרטון התמיכה בלסרי ש'הזניק' צפיותמראשוני התומכים לראשות העיר ד"ר יחיאל לסרי היה המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב" שהוציאו סרטון הסברה ותמיכה מיוחד. הסרטון זינק ל-80 אלף צפיות

צילום: א. מיכאלי

בכל העיר אשדוד בפרט ובכל אזור הדרום אין מי שלא מכיר את המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב" השוכן ברובע א' בעיר. פעילות עניפה שקיימת קרוב ל-30 שנה כשמרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל היה הנשיא וממיסדי המקום ואף טרח במיוחד והגיע למקום מס' פעמים כדי לחזק ולעודד את הצעירים במקום.

מרן זצוק"ל היה משבח מידי שנה באזכרה של הבחור רבי שגיא גוזל זצ"ל את אחיו יבלחט"א רב המקום מגדולי מזכה הרבים כיום בכל הארץ הרה"ג ר' אילן גוזל בעל ה"פלא דורש" ששיעוריו המרתקים ב"פלא יועץ" ידועים לכל, בהם משתתפים באופן קבוע קרוב ל-300 איש ומועברים בשידור חי לכל העולם, בהם צופים עשרות אלפים!!!!

לפני כשנה כשהחל מסע הבחירות לראשות המקומית "חברי איחוד הרבנים הספרדי" פנו לרב אילן שיצטרף לאיחוד הרבנים מכל רובעי העיר לתמוך בראש העיר ד"ר לסרי, הרב אילן ענה על אתר, וענה, הדבר פשוט וברור לכל תושב כאן בעיר ולכל מי שאיכפת לו עתיד העיר הן בגשמיות והן ברוחניות, רק הוא במקום הנכון השליח הראוי של אזרחי העיר ובפרט שסמכו עליו כל גדולי התורה מאז ומתמיד במשך כעשרים שנה ומרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל – בראשם.

לאחרונה הופץ מצגת קצרה, בה קורא לכל אלפי הידידים והמעריצים של "ילדי שגיא ויעקב" לתמוך בד"ר לסרי לראשות העיר.

בדבריו קרא לציבור ואמר: לכל תושבי עירנו אשדוד היקרים והמסולאים מפז, הנני פונה אליכם בקריאה נרגשת מעומק הלב בע"ה ובישועתו ביום שלישי הקרוב חי' באדר בבחירות לראשות העיר להצביע לראש העיר היקר והמיוחד שלנו ד"ר יחיאל לסרי שמנהיג את העיר מזה שנים ארוכות בתבונה, בכישרון, בחוכמה, באהבת ישראל, ראש העיר של כולם, של כל העדות, של כל החוגים וכל המגזרים והכל באהבה גדולה ובכבוד ובמידת ענוה יוצאת מן הכלל, לכן אני פונה אליכם מעומק הלב הצביעו ליחיאל לסרי שימשיך להנהיג אותנו בחמש שנים הקרובות ובע"ה וישועתו, כולכם תזכו לשפע, ברכה, הצלחה, נחת ושמחה, ששים ושמחים כל הימים ושמחת עולם על ראשם ברוחניות ובגשמיות ובע"ה נעשה ונצליח אמן ואמן.

יצויין כי נכון להיום קרוב ל-80,000 כבר קיבלו וראו את המצגת בה קורא לבחור בד"ר לסרי לראשות העיר.

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('258997ef-78ec-4ec5-98cf-e4b7687e595a','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה