ראשי 'אשדוד התורנית' בקריאה מיוחדת: הקדימו הצבעתכםעם פתיחת הקלפיות קוראים ראשי 'אשדוד התורנית' לכל המצביעים החרדיים להקדים הצבעתם כדי למנוע לחץ מיותר על הקלפיות

צילום: באדיבות המצלם

זריזים מקדימים למצוות ועשית ככל אשר יורוך: עם פתיחת הקלפיות קוראים ראשי 'אשדוד התורנית' לכל המצביעים החרדיים להקדים הצבעתם כדי למנוע לחץ מיותר על הקלפיות.

זאת, כדי להקל על עבודת רכזי ומנהלי המטות, שיוכלו להתרכז בפעילות הבאת מצביעים חדשים אשר אינם נמנים עד עתה על מצביעיה הטבעיים של התנועה. 

אמש העביר המטה המרכזי של אשדוד התורנית תדרוך מזורז לכל בעלי התפקידים בוועדות הק־
לפי, בהוראות והנחיות החוק באשר להליך התקין של הקלפיות, תוך מתן הוראות ברורות לעמוד על כל קול, וכן העברת תלונה לרכז האזורי על כל נסיון של פגיעה בטוהר הבחירות ובניהולה החוקי של הקלפי.

לקראת פתיחת הקלפיות נרשמה התגייסות רבה ונלהבת בקרב קהילות הציבור החרדי באשדוד לטובת הגדלת כוחה של 'אשדוד התורנית' שסימנה 'דגל' ומקסום כוחה הפוטנציאלי.

במהלך היממה האחרונה נרשמו מאות פניות של תושבים מקומיים החרדים לדבר ה' המבקשים לפעול ולהפעיל לטובת הגדלת כוחה של 'אשדוד התורנית' ביום הבחירות.

גל הפניות הגיע בין היתר, באמצעות שיחות יזומות למטה המרכזי ברח' בעל הנס ברובע ז' בעיר. פניות אחרות הגיעו באמצעות הדואר האלקטרוני שחלקן אף נשאו בהן הצעות, הערות והארות לייעול הפעילות הכללית בקרב הציבור החרדי ביום הבחירות ובקרב קהלים פוטנציאליים נוספים. 

על רקע אווירת ההתגייסות וכפעולה משלימה לטובת הגברת גל ההתגייסות הציבורית לטובת המערכה באשדוד, ראשי המטה המרכזי של אשדוד התורנית אף יצאו ביממות האחרונות בקריאה לכלל הבוחרים הפוטנציאליים של אשדוד התורנית להטות שכם וליטול חלק במארג העשיה המבורך שיעצים את פעילות הקודש להבטחת המשך קיומו של היהודי החרדי באשדוד. 

באשדוד התורנית חזרו וביקשו מכלל הבוחרים לעשות ככל יכולתם להביא קולות נוספים מחוץ למעגל הטבעי וכדי לקדש שם שמיים ביום הבחירות, להגדיל תורה ולהאדירה.

בצהרי יום האתמול ביקרו ראשי הסיעה, הרב אפרים וובר, הרב יהושע טננהויז והרב עמנואל כהן ארזי במטה המרכזי וחזרו וחידדו אודות שבריריות התמונה הפוליטית בעיר אשר אינה מאפשרת וויתור של אף קול פוטנציאלי בריכוזים המעורבים ועל אחת כמה וכמה בריכוזים החרדיים ברחבי העיר.

"איננו חפצים לעמוד ביום שאחרי הבחירות ולהצטער על האדישות שאפפה אותנו ברגעים הקריטיים. אנחנו נמצאים ברגע האמת. זה הזמן להגביר חיילים, להצטרף למערכה הגדולה ולתת כתף לפעילות הקודש לטובת הגדלת רשימת אשדוד התורנית שסימנה 'דגל'", אמרו בשיחה עם 'המבשר'.     

"על כל אחד ואחד לעשות כל שביכולתו ביממה הקרובה להוביל להגדלת הקולות לטובת אשדוד התורנית", הבהירו.

"יש לפקוד כל פינה בעיר כדי להבטיח את התגייסותו המלאה והאקטיבית במהלך היממה הקרובה להצלחת המערכה ובס"ד נברך על המוגמר".

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('194b534d-5b66-4729-8f54-4151e08e974f','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה