עיזרו ללסרי להמשיך לעזור לכולנו / תושב חרדי בטור אישיההצלחה שלו היא ההצלחה שלכם - טור אישי מאת פעיל חרדי

אשדוד
אנו ניצבים כבר שעות ספורות לאחר פתיחת הקלפיות  ולקראת רגעים של הכרעה שיחלו עם סגירת הקלפיות הלילה. ראשינו, שבטינו, זקנינו ושוטרינו כל איש ישראל, מתלכדים לקראת הצבעה של קידוש השם. צומת הוא תמיד מקום מסוכן, בפרט כשמדובר בצומת סואן, בה הדרכים נפרדות.
מערכת הבחירות שבפניה ניצבת עירנו, הינה קשה ומכרעת. הרבה אחריות תלויים במערכה הזו. תוצאותיה עשויות להשפיע על רווח וההצלחה. מרנן גדולי התורה וכל רבני העיר לצד אישי ציבור דגולים קראו לתמוך בד"ר יחיאל לסרי הי"ו המועמד המוסכם להמשיך להנהיג את העיר ולהביא לשגשוגה הלאה בכל המובנים.  ב"קריאת קודש" עליו חתמו גדולי הרבנים, הדגישו כי "על כפות המאזנים מונחים ענינים של חיזוק ומסורת ישראל, ד"ר לסרי במשך שנים רבות קידם, פעל ועשה רבות למען קידומה ושגשוגה של העיר והביא להישגים גדולים וחשובים ב"ה, בשמירה על סטטוס קוו בעיר, מנע חילולי שבת, הקים תלמודי תורה, בתי ספר וגני ילדים והוכיח כבר מתוך פעולותיו הברוכות שמטרתו להמשיך ביתר שאת, להביא לקידומה של העיר, מתוך רצון ונחישות לפעול ולעשות לרווחת הכלל והפרט.

ומאידך סכנה מצד אותם מפלגות המצהירים בגלוי בפגיעה של עקירת הקדוש והיקר לנו ופגיעה בסטטוס קוו שהיה נהוג כל השנים, על כן כל התומך לראשות העיר ד"ר יחיאל לסרי, הריהו בכלל "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת".
בימים אלו של מלחמה, שבחוץ משכלת חרב ואויבי ישראל זוממים לכלותנו, עלינו להאחז באמנות אבותינו שאין כוחה אלא בפה וחובה לאחוז בנשק הישן שהעם היהודי מטיב בו והוא תפילות ולימוד התורה שעליה נאמר תורה מגנא ומצלא ולהמשיך להעתיר בתפילות על חיילי ישראל, כוחות הבטחון והחטופים השבויים שיחזרו לחיים טובים ולשלום.
מבחינת הרשימות והנציגים, עוד קול, פחות קול, "יש לזה משמעות גדולה מאוד" אי הצבעה בקלפי, עלול לשנות את התוצאות המעשיות וזה יכול להיות בחירה בכייה לדורות.
כשמרנן עיני העדה, ראשי העם קוראים ב"קריאת קודש", שיש לבחור לראשות העיר אך ורק עבור ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הי"ו, בכך נעשה שותף מלא לכל אותן פעולות ברוכות רבות שיעשו על ידו בעתיד בע"ה – זוהי זכות גדולה ונדירה שיש לנצלה בכל הראוי.
כעת בשעה זו, כשהינך קורא שורות אלו שעות ספורות לאחר פתיחת הקלפיות, יותר מתמיד, אתה - בן תורה ובעל זכות בחירה, בחירה חופשית. "ובחרת בחיים"... המבחן הוא או כפופי דעת תורה וצייתניה, או שמחזירים את הזכות לתעודת שייכות - גם בימים שאחרי ספירת הקולות. זו לא השאלה האם יידעו או לא יוודע הדבר שהתרחש מאחורי הפרגוד, אלא כאן יחרט בצפורן שמיר שמענו בקול חכמים! בעוז ובגאווה!
זכור! כל קול נוסף שנביא, כל קול בודד שנוסיף בתמיכה לראשות העיר ד"ר לסרי, יכול להיות קריטי עבור המערכה, כל קול – מוסיף; כל קול – קובע; כל קול – חיוני!
כל אחד ואחד חייב לחוש כי על כתפיו מונחת האחריות הכבדה להרבות כבוד שמים. כל קול נוסף הוא מחזק ומעודד להיות מחובר לדגל שהוא ציות לגדולי ישראל, אם יש עדיין כאלו שאולי עדיין נקראים 'יושבים על הגדר' ומהססים, עליהם להחליט להתעשת כי עוד מעט יהיה מאוחר, ומי יודע אם לעת כזאת הגעת למלכות.
הגיע האות הזה – ד"ר יחיאל לסרי

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('d2d691cd-2084-43cd-9b4f-819ea58f0bc9','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה