"משהו חדש מתחיל": מה עדכן הרב טננהויז את ראשי הקהילות?בערב השבת שיגר חבר מועצת העיר הרב יהושע טננהויז מכתב מיוחד לראשי הקהילות בו עדכן על ההתפחויות שהושגו כבר במהלך השבוע החולף, בין היתר בנושא הסדרת התח"צ

עשיה מבורכת: חבר מועצת העיר ונציג 'אשדוד התורנית' אינו נח על זרי הדפנה, ועוד בטרם כינונה של מועצת העיר הוא כבר מפגין עשיה מרשימה. 

בערב שבת שיגר הרב טננהויז מכתב מיוחד לראשי הקהילות, תחת הכותרת 'משהו חדש מתחיל'. במכתב הוא מעדכן על ההתפחויות שהושגו כבר בשבוע האחרון לטובת הקהילות, בשורה של תחומים.

בין היתר מעדכן הרב טננהויז כי "נפגשתי עם מנכ"ל משרד התחבורה ועם המשנה למנכ"ל בכדי להתניע תהליך ראשוני, לשיפור השירות והוספת קווים לערים המובילות מאשדוד ובתוכם קווי ירושלים, בית שמש, ביתר עילית, אלעד, נוף הגליל וטבריה ולאחר הקמת הקואליציות בערים אלו, נמשיך בטיפול העירוני והממשלתי".

הרב טננהויז עם מנכ"ל משרד התחבורה והמשנה למנכל. המצלם

אגב, בהקשר לכך ראוי לציין כי בערב השבת האחרונה (פרשת ויקהל שקלים) נרשמה קריסה של ממש במערך התח"צ לירושלים, כאשר נוסעים רבים נותרו בתחנות. הרב טננהויז שקיבל עדכונים מהשטח עד לשעת כניסת השבת הבהיר כי מאמץ מיוחד יוקדש להסדרת הליקויים בקו 450 לירושלים, ובדגש על הסעות המונים בערבי שבתות שבהן נרשמת 'נסיעה' לחצרות האדמו"רים. 

בנוסף מעדכן הרב טננהויז כי בקרוב נוכל להיגמל מהנוהג של החזרת הבקבוקים הריקים לסופר. "פעלתי השבוע ואעקוב בעז"ה, בכדי שעיריית אשדוד תגיש בקשה למשרד להגנת הסביבה בכדי לרכוש מכונות למיחזור משקאות ופיזורם בשכונות החרדיות. לא יצטרכו להיטלטל לרשתות המזון הרחוקות".

כן עדכן גם לגבי התפתחות המו"מ הקואליציוני כשהוא מפרט כי " ביום רביעי נקראנו, הרב וובר ואנוכי, לפגישת מו"מ אצל ראש העיר ד"ר לסרי וסגנו מר גבי כנפו, בכדי להתחיל להתניע שותפות קואליציונית". 

הסיעה, כך מתברר, זכתה אף להתברך מפי הגרי"ב שרייבר כפי שמפרט הרב טננהויז: "ביום רביעי בערב נכנסו בקו"פ אצל הרב הגאון רבי בונים שרייבר שליט"א, שברך בחום על ההצלחה ונתן את ברכת הדרך. כמובן שהעלנו את כל הנושאים שעולים במו"מ יחד עם השמירה על הסטטוס קוו ועניני החינוך והדת".

לסיום הוא מעדכן כי "כמו כן, פנינו לחברינו לסיעת אגודת ישראל - על מנת לתאם יחד את עניני החינוך והדת".

ראשי הקהילות ומנהלי המוסדות שקיבלו את מכתבו של הרב טננהויז, העלו על נס את היוזמה שמגיעה לאחר הבחירות. "בסיעת 'אשדוד התורנית' מוכיחים שאכן משהו חדש מתחיל", אומר אחד מראשי הקהילות ל'אשדודס'. "הקשר החם, המשוב והעדכונים השוטפים מלמדים אכן על תחושת שותפות אמיתית, ובעיקר על נכונות לפעול להישגים בכל התחומים, בע"ה".

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('210161e5-c705-4417-8812-a47085a1e8dc','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה