מטה "בני תורה - גרודנא" נפתח עם כמאה פעיליםבמהלך נאומו התריע נכדו של ראש הישיבה: "ישנו שיפור משמעותי בכל מה שקשור לנושאים של איידישקייט בעיר, אם חס וחלילה נהיה שאננים זה יכול להתהפך"

צילום: באדיבות המצלם

בהתלהבות חסרת תקדים התכנסו כמאה פעילי "בני תורה" להקמת מטה הפעילות עד ליום הבחירות.

במיקום מרכזי ובשטח מרווח בקרית הישיבה הוקם המטה על שלל חדריו שיופעל על ידי אברכי הקהילה הוותיקה ביותר בעיר, "בני תורה", אשר שולבה לראשונה ברשימת אגודת ישראל למועצה על ידי נציגה הרה"ג אברהם יונה שטרנפלד שליט"א ויפעלו למיצוי קולות רבים משומרי המסורת בעיר.

בכנס פתיחת המטה, אליו הגיעו בהפתעה פעילים רבים מהצפוי, נשא דברים המועמד למועצת העיר, הרה"ג אברהם יונה שטרנפלד, שבתוך דבריו אמר: "הקב"ה רוצה לראות שאכפת לנו מהאידישקייט - ראינו איך 'אגודת ישראל' עמדה על המשמר במשך כל הקדנציה האחרונה - כולנו ניחלץ חושים שלא יכבה הגחלת ושאגודת ישראל תהיה מספיק גדולה על מנת שתוכל להמשיך לעמוד על המשמר ולהביא הישגים רוחניים וגשמיים כאחד".

הרב משה ברויאר, יו"ר המטה פרס בפני המשתתפים את המשימות ואת תכנית העבודה המפורטת ליום הבחירות והדגיש כי "עם עבודה נכונה אפשר להגיע לקהלים לא טבעיים, מהקהל המסורתי, אנחנו ניתן על זה דגש רב ובעז"ה ובכח הרבים נביא תוצאות טובות".

משא חוצב להבות נשא הגאון רבי יעקב שמידע נכדו של ראש הישיבה ומקים ההתיישבות החרדית הראשונה באשדוד הגאון הגדול רבי דב צבי קרלשטיין זצ"ל. "ישנו שיפור משמעותי בכל מה שקשור לנושאים של איידישקייט בעיר, אם חס וחלילה נהיה שאננים זה יכול להתהפך, כולנו מגויסים יחד להצלחת הרשימה והצלחת המועמד שלנו הרב שטרנפלד, עצם הפעילות שלנו וההשתדלות שלנו להצלחת המערכה היא לא פחות מקידוש ה' ברבים".

כבר למחרת פתיחת המטה, בבוקרו של יום ראשון, הגיעו מאות אברכים למטה ופתחו בפעילות הסברה ופילוח על פי תכנית ייעודית מראש שתוביל בס"ד להצלחת המערכה.

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('7521fb1a-c9b9-46cd-b178-631d4934784d','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה