למחרת הניצחון: ראש העיר קיבל את ברכת הגר"ש מחפוד (וידאו)קול ששון וקול שמחה: יממה לאחר בחירתו של ראש העיר ד"ר לסרי ברוב מוחץ, זכה לקבל את ברכתו החמה והנלהבת של מרן הגר"ש מחפוד זקן רבני מועצת חכמי התורה בשמחת נישואי נכדו

 

גדולי תורה, ראשי ישיבות רבנים ואישי ציבור חשובים השתתפו בשמחת נישואי נכדו של מרן הגה"צ רבי שלמה מחפוד שליט"א גאב"ד בד"ץ "יורה דעה", רב השכונות "נוה אחיעזר" ושיכון ו' ב"ב וזקן רבני מועצת חכמי התורה בן לבנו של הרה"ג רבי מאיר מוגרבי שליט"א ראש ישיבת "כנסת ישראל" אשדוד מבחירי ישיבת "עטרת ישראל", השמחה התקיימה בבני ברק באולמי "דודאים".

 

בסידור חופה וקידושין כובד מראשי הישיבה, בשאר הברכות כובדו רבנים מעדת חכמי תימן מבני המשפחה, בברכה אחריתה כובד הסבא הגדול מרן הגה"צ רבי שלמה מחפוד שליט"א.

 

במהלך השמחה הגיע ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, משראהו סב החתן, ביקש שישב לצידו לחץ את ידיו ובירכו בחביבות רבה שיצליח ויעלה מעלה ותמיד יהיה ראש העיר אשדוד, הגר"ש מחפוד אמר לראש העיר כי שמח מאוד על הצלחתו ועל הסייעתא דשמיא הגדולה שזכה לה, גם הרה"צ רבי דוד אבוחצירא רבה של יבנה שישב לצידו, בירך את ראש העיר בהצלחה ובמזל טוב.

 

ברכה מיוחדת ממרן הגר"ש מחפוד, זכה גם שלוחא דרבנן הרב חיים אמסילי חבר מועצת העיר וממונה חינוך חרדי ומקורבם של מרנן ראשי ישיבות שליט"א.

 

אב החתן הגר"מ מוגרבי ראש ישיבת "כנסת ישראל" מזג יין לאורחים, והגר"ש מחפוד ערך "לחיים" יחד עם ראש העיר ושוב בירך אותו בברכה והצלחה להגדיל תורה ולהאדירה בעיר אשדוד ושיראה ברכה בכל מעשי ידיו.

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('44a1a525-3233-4b07-b5ad-f574db72eb15','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה