טלטלת אמסלם: מועצת חכמי התורה של ש"ס פרסמה מכתב תמיכה ברה"ע לסרילאחר התמיכה מכל גדולי התורה מכל החוגים ובצל הורדת המועמדות של אבי אמסלם לראשות העיר, רבני מועצת חכמי התורה ש"ס הודיעו על תמיכתם בראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הי"ו כמועמד המוסכם לראשות העיר

צילום: א. מיכאלי

לאחר התמיכה מכל גדולי התורה מכל החוגים ובצל הורדת המועמדות של אבי אמסלם לראשות העיר, רבני מועצת חכמי התורה ש"ס הודיעו על תמיכתם בראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הי"ו כמועמד המוסכם לראשות העיר.

ביום שישי וערש"ק פר' תצוה חברי מועצת חכמי התורה שלחו "קריאת קודש" ליו"ר ש"ס באשדוד אבי אמסלם הי"ו בו הם קראו והביעו את תמיכתם המלאה בראש העיר הנכבד ד"ר יחיאל לסרי.

קריאת הקודש התפרסמה בחוצות העיר ובבתי הכנסת בעיר.

במכתב נאמר: אל אחינו בית ישראל, תושבי העיר אשדוד, ה' עליהם יהיו. עת צרה היא ליעקב, שעת מלחמה קשה, והלב דואב לשמע הבשורות המרות, ואין לנו אלא להתחזק בביטחון ובאמונה באבינו שבשמים, כי לא ימוש ה' עמו ונחלתו לא יעזוב, ולהרבות בתורה ותפילה ומעשים טובים, ועל ידי כך נזכה לישועה והצלה, ולא יארע שום נזק חלילה לכל אדם מישראל, וכל החטופים ישבו לביתם לחיים טובים ולשלום, ולא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו, ששון ושמחה ישיגו ונסו ינון ואנחה.

כידוע הולך ומתקרב מועד הבחירות לרשויות המקומיות, כפי אשר נקבע, בי"ח אדר א' תשפ"ד, ועל כן מן ההכרח לעסוק בכך בעת הזו, מאחר וישנה חשיבות רבה וגדולה לבחירות אלו, והשפעתם מרובה על כל צביון העיר ברוחניות ובגשמיות, וידוע כמה מרן רבינו עובדיה יוסף זי"ע, היה מוסר את נפשו על כך, ומכתת רגליו מעיר לעיר להצלחת התנועה הקדושה תנועת ש"ס, כי כל ענייני הדת והסיוע לכלל ולפרט תלויים בכך.

והנה בתקופה שקודם הגשת הרשימות, פעלו נציגי התנועה בראשות המנצח על מלאכת בית ה', יו"ר תנועת ש"ס הרב רבי אריה דרעי שליט"א, על מנת להרכיב את רשימת ש"ס ולבחור את הנציגים הטובים ביותר, יראי שמים ואנשי עשייה, המסורים בלב ונפש לטובת הציבור כולו, ועוסקים בצרכי ציבור באמת ובאמונה, וכל הפעולות נעשו בהתייעצות צמודה ועל פי הנחיותנו, ובס"ד הושלמה המלאכה על הצד הטוב ביותר.

ועל כן הננו פונים בקריאה של חיבה, לכל אחד ואחד מתושבי העיר אשדוד, לבוא לעזרת ה' בגיבורים, לתמוך אך ורק ברשימת ש"ס בראשות איש חיל רב פעלים הרב אבי אמסלם הי"ו, לפעול ולהפעיל בכל כוחו ויכולתו כדי לחזק את כוחה, להרבות את קולות המצביעים ולהגדיל את מספר הנצינים, אשר יש בזה קידוש ה' שאין כדוגמתו, וברוך אשר יקים את דברי התורה זאת.

כמו כן, לבחור ולתמוך המועמד לראשות העירייה ד"ר יחיאל לסרי הי"ו, כפי אשר הוחלט לאחר מחשבה מעמיקה לתועלת העיר ותושביה.

וזכות מצווה זו, וכל רבבות המצוות התלויות בכך בפעילות שתעשה מכח הצבעתכם, תעמוד לכם ולבני ביתכם עד עולם, להתברך ממקור הברכות בכל מילי דמיטב, והקב"ה ימלא כל משאלות לבכם לטובה ולברכה, וישמור צאתכם ובואכם, ונזכה לישועת עולמים בגאולה השלמה במהרה בימינו אמן.

על המכתב חתום הגאון הגדול הרב משה מאיה שליט"א בשם חברי מועצת חכמי התורה.

הציבור על כל גווניו קיבל את המכתב - קריאת קודש - בסיפוק רב מתוך אחדות ולפעול בכל הכח לקראת הימים הספורים שנותרו עד הבחירות, להביא כמה שיותר מצביעים עבור תנועת ש"ס ויחד עבור ד"ר יחיאל לסרי ראש העיר אשר קיבל תמיכה רחבה מכל גדולי התורה הספרדים במשך השנה האחרונה ומכל גדולי התורה והאדמור"ים מכל העדות והחוגים.

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('fe9baacf-bcaf-4f2c-bec1-33f073312eec','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה