השוטרת המשקרת, מסתבכת שוב - והפעם בחשד לגניבת כרטיס אשראישוטרת תנועה שהורשעה במתן דוחות תנועה לאזרחים תמימים באשדוד עדיין מועסקת בתפקיד ממלכתי בטחוני של מדינת ישראל. יחידת התביעות של להב 433 הגישה נגדה כתב אישום בבית המשפט באשדוד, בגין גניבת כרטיס האשראי של חברתה לקורס הסוהרים.

ארכיון המשטרה

לפני כשנה שוטרת תנועה מקומית הורשעה בבית משפט השלום בבאר שבע בעבירות החמורות, בשני אישומים על פי הודאתה ובאישום נוסף לאחר שנקבע כי לא נותר ספק סביר באשמתה. המקרה אירע בחודש מאי 2023.

למרבה האבסורד, חודשיים לאחר מכן - ביולי 2023 - היא התחילה את קורס הסוהרים במרכז הדרכה ארצי של שב"ס.

לא ברור הכיצד התקבלה להמשך עבודה בבטחון הפנים של מדינת ישראל,  לאחר שהורשעה במתן דוחות תנועה כוזבים לאזרחים תמימים... הרי לולא היה לאחד הנהגים סרטון שהוכיח כי היא משקרת- הוא היה מורשע והיא הייתה ממשיכה במעשיה החמורים תוך מעילה בתפקידה, הפרת אמונים, ומרמה ברף הגבוה ביותר.

לא ברור מה עמד מאחורי ההחלטה לשלוח אותה לקורס סוהרים בשב"ס, במקום שבו היא עלולה שוב לנצל את כוחה לרעה...

ומסתבר שלא בכדי זה לא ברור - יחידת התביעות של להב 433 הגישה נגדה כתב אישום בגין גניבת כרטיס האשראי של חברתה לקורס.

כתב האישום הוגש לבית משפט השלום באשדוד בגין שתי עבירות שעניינן נטילת כרטיס האשראי מבלי קבלת רשות, ושימוש בו.

לפי כתב האישום הנאשמת והחברה שלה בקורס לנו יחד באותו החדר, וכחודש לאחר מכן הסתכסכו. היא החליטה לקחת את כרטיס האשראי של חברתה לקורס וצילמה את תעודת הזהות שלה. היא הגיעה למינימרקט בעיר אשקלון וביצעה כמה עסקאות. בסך הכל חייבה את חברתה לקורס ב- 1,748 שקלים, ומתוכם נקלט חיוב של 827 שקלים.

עו"ד ערן דמרי, המייצג את החברה שכרטיס האשראי שלה נגנב, ויצג גם בעבר קורבן של הנאשמת מסר:

"התנהלות שב"ס עולה לכדי שערורייה. הם היו מודעים לעובדה כי מדובר בשוטרת שסרחה והורשעה לאחר שהוכח כי טפלה האשמות שווא על נהגים, ובכל זאת מצא לנכון לשלבה בארגון. במקום להוקיע משרתת ציבור שמעלה באופן כל כך בוטה בתפקידה, היא נקלטת לשורותיו של גוף ממלכתי. לא שיערתי כי כחמש שנים לאחר שחשפתי שהשוטרת המדוברת פברקה דוחות תנועה לתושבי אשדוד והסביבה, הסאגה איתה תמשיך. גם הפעם לא ארפה עד אשר ימוצה איתה הדין במלואו".

שב"ס מסר:

"בתקופת נציבת בתי הסוהר פעל הארגון בחלק מהזמן על פי "נוהל גיוס מקוצר, שכלל הליך בדיקת ביטחון מידע מקוצר. עם כניסת נציב בתי הסוהר לתפקידו הוא הורה באופן מיידי על הפסקת 'נוהל גיוס מקוצר' שהיה נהוג בארגון, וכמו במקרים אחרים שבהם עלה חשד למעבר על טוהר המידות ננקטו גם כאן צעדי פיטורין".

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('1fbdc7be-06a3-4ee1-ae5e-6911ff63a387','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה