דייני בעלזא בזעקת חירום: "חובה על כל אחד ואחד לסייע בפעילות קודש לטובת אשדוד התורנית"הדיין הגרא"י זלפריינד שליט"א והדיין הגר"מ פינק שליט"א יצאו ביממה האחרונה בקריאת חירום לכלל חסידי בעלזא באשדוד לסייע כל אחד לפי כישוריו ויכולותיו להגדלת כוחה של מפלגת 'הרשימה התורנית' שסימנה 'דגל'

כינוס הדיינים

ארבעה ימים לפני בחירות, הדיין הגרא"י זלפריינד שליט"א והדיין הגר"מ פינק שליט"א יצאו בקריאת חירום לכלל חסידי בעלזא באשדוד לסייע כל אחד לפי כישוריו ויכולותיו להגדלת כוחה של מפלגת 'הרשימה התורנית' שסימנה 'דגל'.

"אנו עומדים לקראת התחלה חדשה", מסביר הגר"מ פינק רב ביהמ"ד 'בית נפתלי' בהקלטה מיוחדת שפורסמה ביממה האחרונה.

"נדרשים כוחות גדולים כדי לקדש שם שמיים. ישנם אברכים שיש להם כישרונות ויכולות. מבקשים מכל אחד ואחד ללא יוצא מן הכלל שיתגייס למערכה.

"כל מי שמרגיש שיש לו יכולות גיוס של מצביעים, אם בדיבור, אם בתכנון יצירתי, אם במעשה, שיתגייס באופן בהול למערכה למען כבוד שמיים.

את דבריו סיים בברכה: "והשי"ת יעזור למי שייסייע יהיה לו נחת מכל צאצאיו והברכה תשרה בביתו".

גם הגרא"י זלפריינד שליט"א, רב ביהמ"ד 'בית יצחק' יצא בקריאת חירום לטובת המערכה הגדולה.

"אני מבקש לפנות לכל האברכים: הבחירות הנוכחיות אינן משחק. אם חלילה לא יהיה מספיק כח אדם ביום הבחירות - עולם התורה והחינוך של קהילת בעלזא ישלם מחיר יקר.

הדברים אמורים בענייני הקצאות למוסדות תורה, תקציבי למוסדות החינוך, ושאר צרכי ציבור המתוקצבים על ידי הרשות העירונית.

"כל אחד מחויב לצאת ולסייע לטובת 'אשדוד התורנית' שסימנה 'דגל'. אין ברירה. אם אני לי מי לי. איני מדבר רק על הכרת הטוב לר' אפריים וובר שליט"א שלוחא דרנן העושה לילות כימים למען הכלל והפרט, איני מדבר רק על הכרת הטוב להנהלת הקהילה - אני מדבר על הצלת עולם התורה והחינוך שלנו. 

את קריאתו חתם במילים: "צאו לפעילות וה' יהיה בעזרכם!". 

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('b9ae5422-f1d3-4ebe-869c-29d030599bce','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה