ב'אשדוד התורנית' מציגים: הבטחנו וקיימנועם פרסום ההסכם הקואליציוני שנחתם עם סיעת 'אשדוד התורנית', מציגים בסיעה את הבטחות הבחירות ומוכיחים: לא מדובר בהבטחות בחירות. "הבטחנו - ובע"ה נקיים. הציבור ירגיש" - צפו במסמך

עידן חדש. ראשי 'אשדוד התורנית' בתום פגישה עם רה"ע, השבוע

חשיבה יצירתית ובעיקר נכונות לקיום הבטחות: בסיעת 'אשדוד התורנית' מביעים סיפוק רב מההסכם שהושג ונחתם היום מול ראש העיר, ושם מציגים את התחומים שבהם תפעל בע"ה הסיעה בשנים הבאות. לראשונה, הם אומרים, "הוכח שסיעה חרדית אינה פועלת רק בהתאם לדפוס המוכר של תמיכות תרבות וכו' אלא פעלנו לתת מענה לנושאים רבים".

בסיעה מציגים את מסמך ההבטחות שפורסם בעיתון שראה אור בידי הסיעה בבחירות, כאשר שם פורטו התחומים בהם מבקשים הנציגים לעסוק, כשלמרבה הפלא הם מתייחסים לנושאים רבים ובלתי מוכרים. בין היתר הועלו נושאים כמו מרכז יום לקשיש (הפעלת כוללי בוקר למבוגרים), חלוקת מילגות פר"ח לתלמידות, השקעה בנושא הזה"ב בציבור החרדי, ואפילו הקמת מינהלת ברובע ו' - נושא שעד כה איש לא נתן עליו את הדעת.

מסמך ההבטחות המפתיע של אשדוד התורנית (עיתון אשדוד התורנית)

הנציגים, שכעת ניתן לספר שהם נפגשו מספר פעמים בעת האחרונה יחד עם בכירי 'שלומי אמונים', 'מחזיקי הדת' ו'דגל התורה', גיבשו רשימה של נושאים לטיפול כאשר הם מבצעים עבודת מחקר יסודית ומקיפה. כך למשל ניתן לחשוף כי אפילו נושא התח"צ, שעד כה טופל בידי הנציגות החרדית, יזכה לשינוי בהתאם לעמדת הסיעה לפיה יש לפעול בצורה מערכתית לשיפור תשתית התח"צ במגזר החרדי, כשכך יחסכו הפניות הרבות שמעסיקות את נציגי הציבור בשגרה.

כן ראויה לציון היוזמה של הקמת לשכה לפניות הציבור, שתיתן מענה לציבור במגוון של נושאים הקשורים לנציגי העיריה. "הבטחנו שמשהו חדש יתחיל", אומרים בסיעה, "וכפי שניתן לראות, זה קורה. אך זו רק ההתחלה. בתוך זמן קצר הציבור כולו, כולל הציבורים שהיו ממודרים עד כה מהסיוע העירוני, יווכח לגלות שאפשר לפעול אחרת".

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('deef3fcf-cf35-4f7a-b127-2f14341e979a','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה