'אשדוד התורנית' השיקה את קמפיין הבחירות: "יחד מתחילים משהו חדש"במטה ההסברה חידדו את הרציונל העומד מאחורי הסלוגן: "לכל אחד הזכות לשוויוניות ולהוגנות באופן מכבד וראוי. זה נכון בזירה הארצית. נכון שבעתיים בזירה המקומית מול האוכלוסיה הכללית ובתוככי הקהילות החרדיות. הגיע הזמן לדף חדש"

ישיבת עבודה במטה אשדוד התורנית. צילום: באדיבות המצלם

בלב מתרונן ובכוחות משותפים של כלל בני היהדות הנאמנה באשדוד מפלגת 'אשדוד התורנית' השיקה אמש בס"ד את קמפיין הבחירות שלה לקראת יום הבחירות שיתקיים בי"ח אדר א' הקרוב. 

קמפיין הבחירות הושק בכינוס חגיגי בו נטלו חלק פעילי המפלגה וראשיה, חבר המועצה הרב אפרים וובר המכהן כיו"ר הרשימה, חבר המועצה הרב יהושע טננהויז והרב עמנואל כהן ארזי.

בחוד החנית של הקמפיין שהורכב במטה ההסברה של 'אשדוד התורנית', ניצב הסלוגן שנבחר להוביל את המערכה: "יחד מתחילים משהו חדש".

הסלוגן נבחר בקפידה ולאחר היוועצות משותפת עם גורמי מקצוע בכירים מתוך רעיונות רבים שהוערמו על שולחן מקבלי ההחלטות במהלך השבועות האחרונים.

הסלוגן 'יחד מתחילים משהו חדש' נבחר ברוח הימים ולאחר שנים בהן לא התקיימה התנהלות ראויה, שוויונית, הוגנת ומכבדת כלפי כלל הקהילות הק' באשדוד.

"לכל אחד הזכות לשוויוניות ולהוגנות באופן מכבד וראוי. יש בינינו אברכים ועובדים, חסידים וליטאים, כל אחד והסידור שלו, כל אחד וסדרי העדיפויות שלו. אבל ישנו נתון בסיס אחד שכולנו מסכימים עליו: הזכות להוגנות ולשוויוניות.

"זה נכון בזירה הארצית. נכון שבעתיים בזירה המקומית מול האוכלוסיה הכללית ובתוככי הקהילות החרדיות", הסבירו במטה ההסברה של המפלגה.   

בדבריהם חידדו: "הסלוגן 'יחד מתחילים משהו חדש' מבקש לשקף את המשאלה הבסיסית של כל אחד מאיתנו: לפתוח דף חדש ביחסים בין הקהילות הק' ולהבטיח החל מיממה לאחר הבחירות התנהלות שונה שתבטיח יחס שווה לכל אחד ואחד, לכל קהילה ולכל ילד בעירנו".

"מהמקום הזה אנחנו מבקשים לפנות לציבור החרדי המקומי המניף בגאווה את הדגל החרדי להתלכד ולהתאחד סביב מפלגת 'אשדוד התורנית' המייצגת באופן הבהיר ביותר את האינטרס הצרוף של המשפחה החרדית באשדוד וצרכיה האמוניים".

עוד הוסיפו: "אמת. יש עוד מפלגות שעושות הרבה דברים טובים למען הכלל והפרט. אולם בראש ובראשונה תפקידנו לחזק את הנציגים שחרטו על דגלם את ערך ההוגנות והשוויוניות שזכו לברכת מרנן ורבנן שרי התורה והחסידות שליט"א, נציגי מפלגת 'אשדוד התורנית'. 

במטה הסברה אף ציינו את האווירה המלוכדת בין הקהילות. "אנו מקווים שאווירת ההתלכדות ותחושת האחדות תוביל להגדיל תורה ולהאדירה ביום הבחירות", אמרו.    

הסלוגן 

מעוניינים להגיב? לדווח ? צרו איתנו קשר במייל -[email protected]


$(function(){setImageBanner('0dc0cba0-c556-494d-9621-d9a66fbbb64d','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18030,'שפע אייטם כתבה ',525,78,false,50819,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה